English

Slovenska republika (zmeniť)

MAWIS
www.mawis.euHrdlicka s.r.o.

Uplatnenie MAWIS…

Webová aplikácia MAWIS nájde uplatnenie pre nasledujúce skupiny zákazníkov:

Zákaznické centrum…

Telefón: +421 917 742 337
E-mail: zcur@hrdlicka.sk

ďalšie informácie >

Reklama…

Hrdlicka spol. s r. o. | Komplexné služby v geodéziiSlužby pre distribučné spoločnostiSlužby pre mestá a obce

Hrdlička spol. s r.o.

Spoločnosť s ručením obmedzeným HRDLIČKA vznikla ako jedna z prvých súkromných geodetických kancelárií v ČR počiatkom roku 1990. S postupným rozvojom sa nám podarilo dosiahnuť špičkového technického vybavenia a zároveň prejsť, ako jedna z prvých v ČR, ku komplexnému počítačovému spracovaniu geodetických prác.

sídlo firmy Hrdlička

Kvalitou odovzdávaných prác a odbornou vyspelosťou našich pracovníkov sme sa presadili nielen na českom, ale i európskom trhu. S cieľom byť stále operatívne bližšie k naším zákazníkom, sme založili okrem centrálneho pracoviska v Prahe i celú radu regionálnych pracovísk po celom území Českej republiky. Dnes patríme medzi stabilné, najväčšie a trvalo prosperujúce podniky v odbore.

Naším hlavným nosným programom stále zostáva geodézia v najširšom slova zmysle. V posledných rokoch však stále viac poskytujeme naším zákazníkom komplexné služby. To znamená, že okrem vlastnej geodetickej práce ponúkame v rámci našich komplexných riešeniach i práce ďalších profesií. Sme teda schopný v oblasti geodát poskytovať služby od definície potrieb zákazníka, od ich vytvorenia, po ich údržbu, publikáciu a prepojenia s inými systémami.

Služby mapového serveru MAWIS sme schopný poskytnúť v spolupráci s ďalšími spoločnosťami v rámci HRDLIČKA GROUP (HRDLIČKA - SLOVAKIA s.r.o., HRDLICKA – HUNGÁRIA Kft. a GEODATA BULGARIA EOOD) a našimi európskymi i mimoeurópskymi partnermi.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na internetovej stránke http://www.hrdlicka.cz/.